Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Bardh Spahia: Fitorja e opozitës së bashkuar në 14 Maj do të jetë e thellë dhe pikë kthese për fatin e Shqipërisë…

Fitorja e opozitës së bashkuar në 14 Maj do të jetë e thellë dhe pikë kthese për fatin e Shqipërisë. Shkodra si gjithmonë do t’i prijë kësaj fitoreje. Ky ishte mesazhi që me kënaqësi e ndava në takimin e hapjes së fushatës elektorale të Partisë Republikane, aleati ynë i përhershëm.

Shkodranët dhe shqiptarët do të zgjedhin alternativën e shpresës!

Related posts

Ekspozita “Duartrokitje” nga Artan Draçini/Artisti është frymëzuar nga bota e spektaklit televiziv për pikturat e tij…

Vijon të lirohen hapësirat publike nga automjetet e braktisura në Shkoder…

Shpallen në kërkim 2 vëllezërit nga Trushi goditën me tytën e armës së gjahut 28-vjeçarin nga Melgusha