Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Bie në kontakt me rrymen elektrike, humb jetën punonjësi i ndriçimit në Shkodër…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 10:05, shtetasi Sh. D., 54 vjeç, banues në lagjen “Qemal Stafa”, punonjës i Sektorit të Ndriçimit në Bashkinë Shkodër, gjatë kohës që ka qenë duke punuar për riparimin e ndriçuesve të rrugës, në lagjen “10 Korriku”, Shkodër, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të këtij rasti.

Related posts

100 vjetori i një legjende, përkujtohet kolosi i futbollit shqiptar Loro Boriçi…

Spahia në rajonin nr.5: Besimi që tregojnë ndaj alternativës tonë, dëshmia më e bukur e fitores së madhe të 14 Majit…

Shkatërrohet grupi kriminal në Tiranë/ Katër të arrestuar, mes tyre SHEFJA e grupit, sekuestrohet 6 kg KOKAINË, euro dhe automjete (EMRAT)