Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Bie në kontakt me rrymen elektrike, humb jetën punonjësi i ndriçimit në Shkodër…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 10:05, shtetasi Sh. D., 54 vjeç, banues në lagjen “Qemal Stafa”, punonjës i Sektorit të Ndriçimit në Bashkinë Shkodër, gjatë kohës që ka qenë duke punuar për riparimin e ndriçuesve të rrugës, në lagjen “10 Korriku”, Shkodër, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të këtij rasti.

Related posts

Rama letër kryebashkiakëve: S’ka shpenzime për fushatë, PS do mbjell fidanë në bashkitë e vendit…

Rritja e çmimit të patentës, Autoriteti i Konkurrencës del me njoftimin e rëndësishëm, ja vendimi që ka marrë…

Sfida me Tiranën, Vllaznia ka një apel për tifozët