Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Një 32 vjeçar paraqitet në spitalin e Shkodrës i plagosur me armë zjarri…

Shkodër/Informacion paraprak Në urgjencën e Spitalit Rajonal Shkodër, është paraqitur për ndihmë mjekësore, shtetasi D. M., 32 vjeç, banues në lagjen “Salo Halili”. 32-vjeçari është dëmtuar lehtë në këmbë, dyshohet me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta, në banesën e tij.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij rasti.

Related posts

Shkodër/ Arrestohen dy vellezër për koltivim kanabisi…VIDEO…

E FUNDIT/ GJKKO cakton masë sigurie për Sali Berishën, detyrim paraqitje dhe ndalim të daljes jashtë shtetit…

Vrasja e 19-vjeçarit/ Drejtori i Policisë së Shtetit vizitë ‘blic’ në Shkodër, Rrumbullaku ultimatum: Të administrohen të gjitha provat dhe të zbardhet ngjarja