Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Aksident pranë fshatit Beltojë në Shkodër, plagoset rëndë 61 vjeçari…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 06:45, në aksin rrugor “Shkodër-Tiranë”, në fshatin Beltojë, shtetasi L. V., 61 vjeç, duke lëvizur me motoçikletë, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe është rrëzuar. Si pasojë e dëmtimeve të marra, 61-vjeçari është dërguar në Spitalin Rajonal Shkodër, ku dhe po merr asistencën mjekësore.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Related posts

EMRI/ Plagoset me armë zjarri një 27 vjeçar në Velipojë…

Shkodër/ Vihet në pranga 1 shtetas dhe procedohen në gjendje të lirë 3 të tjerë…

Zjarri shkakton dëme të shumta materiale, reagon spitali i Shkodrës: S’ka pacientë të lënduar, po merren masa…