Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

E rëndë në Koplik, 18 vjeçarja i jep fund jetës duke pirë Fostoksinë…

Shkodër/Informacion paraprak

Mesditën e sotme, shtetasja E. R., 18 vjeçe, banuese në Koplik, dyshohet se ka pirë fostoksinë, e cila u dërgua menjëherë në spital për ndihmë mjeksore, por rreth orës 17:00, ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të kësaj ngjarjeje.

Related posts

Banka Botërore: Çmimet e mallrave pritet të regjistrojnë rënien më të madhe që nga pandemia…

Mbërrin në gjykatën e Shkodrës 32 vjeçarja e cila mbyti foshnjën në lumin Kir…

Bardh Spahia pjesë e Forumit Publik (POP): Prezantova programin tim për Shkodrën…