Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

47 veçari paraqitet i plagosur me armë zjarri në spitalin e Shkodrës…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 12:44, në sallën operative të Policisë së Shkodrës, ka mbërritur një telefonatë nga Spitali Rajonal i Shkodrës, se është paraqitur për ndihmë mjekësore dhe është jashtë rrezikut për jetën, shtetasi Fatmir Odri, 47 vjeç, banues në fshatin Grudë e Re, i cili në një rrugicë në afërsi të një lokali, në lagjen “Skënderbeg”, në rrethana ende të paqarta, është plagosur me armë zjarri, në shpatull.

Shërbimet e Policisë kanë rrethuar zonën dhe vijon kontrolli i saj.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të këtij rasti, si dhe për identifikimin dhe arrestimit e autorit/ëve të tij.

Related posts

Leksione për futbollin nga Kosova, tifozët pushtojnë rrugët për të pritur në radhë për… një biletë

Edi Rama mbledh Grupin Parlamentar, prezanton Agron Çelën me deputetët socialistë…

ARGJENTINA NË FINALE/ Messi me gol dhe asist, Kroacia dorëzohet pa kushte…