Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Spahia: Entuziasmi dhe mbështetja e treguar nga banorët e Oblikës, Obotit dhe çdo fshati të njësisë administrative Ana e Malit…

Entuziasmi dhe mbështetja e treguar nga banorët e Oblikës, Obotit dhe çdo fshati të njësisë administrative Ana e Malit, është mesazh shprese i fitores së 14 Majit dhe punës që na pret në këtë 4 vjeçar. E vetmja dorë investimesh për këtë zonë me një mori problemesh ka qënë në gjithë këto vite ajo e Bashkisë Shkodër.

Do të vazhdojmë me të njëjtin përkushtim dhe seriozitet të vëmë në zbatim planin tonë për një Shkodër të zhvilluar. Fitorja e 14 Majit është garancia më e mirë për mbarë komunitetin e bashkisë tonë. Bashkë Fitojmë✌️

Related posts

“I burgosuri ordiner Xhevdet G., nga Shkodra, me J. Baçe, një ndyrësirë nga Vlora, e me kapter Hodon, e masakruan Zefin dhe pa i dalë shpirti, e mbuluan…”/ Dëshmia rrëqethëse e Ventigjar Hamzaraj…

Bastiste raftet e supermarketeve, policia identifikon dhe arreston 22-vjeçarin shkodran…

2 mungesa te Vllaznia për sfidën ndaj Egnatias